ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa, tel. i fax: +48 22 853 09 28, e-mail: wilw@wilw.waw.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wprowadzanie danych z paszportu online do systemu Wet Systems

Szanowni Państwo,

Informujemy, że pod adresem https://wetsystems.org.pl/ został uruchomiony nowy system informatyczny „Wetsystems”, który umożliwia wpisywanie danych z paszportu do systemu przez lekarza weterynarii, który go wystawił. Nie ma więc konieczności wysyłania zwrotek do izb okręgowych. Do dnia 30.06.16 możliwe jest co prawda przekazywanie danych za pomocą zwrotek przesyłanych do izb okręgowych, ale zalecamy jak najszybsze rozpoczęcie pracy z systemem informatycznym, gdyż w pierwszym okresie dostępne będzie bezpłatne wsparcie techniczne firmy Zeto Koszalin pod numerem Infolinii:  94 34 73 900 wew. 1., z którego należy korzystać w razie trudności z obsługą programu w godzinach 8.00-16.00.

Od dnia 1 lipca 2016 r. paszporty będą wprowadzane do „Wetsystems” wyłącznie przez lekarzy weterynarii, którzy je wystawili, a zwrotki zostaną całkowicie wycofane!

Od dnia  1 lipca 2016 r istnieje obowiązek wpisywania do systemu wszystkich zabiegów (szczepienia, odrobaczania itp.) wpisywanych do każdego paszportu, także wystawionego wcześniej przez innego lekarza weterynarii!

W celu pierwszego logowania i zmiany hasła w „Wetsystems” należy skorzystać z instrukcji zawartej w załączniku „ dokumentacja na start” - plik w formacie PDF

Prosimy również o zapoznanie się z tekstem jednolitym pt.: Dobra praktyka wystawiania paszportów dla zwierząt towarzyszących przez uprawnionych lekarzy weterynarii

Start Organy WIL-W Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej
Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Zarządzenie ROZ WILW Nr 1/2015

Email Drukuj PDF

Zarządzenie Nr 1/2015 Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej ws przerwy urlopowej - plik w formacie PDF

 

Zarządzenie Nr 1/2013 Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej WILW

Email Drukuj PDF

plik w formacie PDF

Poprawiony: poniedziałek, 12 sierpnia 2013 07:51
   

Zarządzenie

Email Drukuj PDF

Zgodnie z zarządzeniem Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej nr 2/2011, w dniach 4-29 lipca 2011 r. Biuro ROZ będzie nieczynne

 

Zasady działania ROZ

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 

Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej wraz z Zastępcami jest organem Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej prowadzącym postępowania w sprawach odpowiedzialności zawodowej członków samorządu lekarzy weterynarii za czyny sprzeczne z zasadami etyki i deontologii zawodowej oraz z przepisami prawnymi dotyczącymi wykonywania zawodu lekarza weterynarii.

 

Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej działa w oparciu o następujące akty prawne:

1. Ustawa z dnia 21 grudnia 1990 r. o zawodzie lekarza weterynarii i izbach lekarsko-weterynaryjnych. (Dz. U. 2009 Nr 93, poz. 767).

2. Kodeks postępowania karnego.

3. Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej z dnia 29 lipca 1993 r. w sprawie postępowania dotyczącego odpowiedzialności zawodowej lekarzy weterynarii. (Dz. U. Nr 79, poz.371).

4. Kodeks Etyki Lekarza Weterynarii.

 

Rzecznik WIL-W lub Zastępca Rzecznika przyjmuje interesantów w siedzibie WIL-W (ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa, budynek Wydziału Medycyny Weterynaryjnej im. prof. Wiesława Bareja, pokój nr 9) w każdą  pierwszą i trzecią środę miesiąca w godzinach 11 – 13.

Istnieje również możliwość kontaktu mailowego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z Sekretariatem Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej. Sekretariat prowadzi dr n. wet. Sylwia Rytych – tel. 0 609 593 100.

Poprawiony: poniedziałek, 11 maja 2015 08:40
 

Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

Email Drukuj PDF

lek. wet. Stanisław TęsiorowskiZastępcy:

lek. wet. Radosław Maszkiewicz

lek. wet. Michał Olszewski

lek. wet. Alicja Pietrzak

dr Małgorzata Sobczak-Filipiak

lek. wet. Maciej Wierzchoń

dr Lucjan Witkowski

lek. wet. Anna Zawadzka

 

Biuro Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej

Email Drukuj PDF

dr Sylwia Rytych

 

tel.: 0 609 593 100
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

napisz do rzecznika