Imię Nazwisko okręg

Krzysztof

Anusz

Warszawa: SGGW A-M

Vaclav

Babiński

powiat ziemski Żuromin

Piotr

Barański

powiat ziemski Białobrzegi

Małgorzata

Bąkowicz - Kietlińska

powiat ziemski Ostrów Maz.

Ludomir

Bętkowski

powiat ziemski Otwock

Józef

Białowąs

powiat grodzki Ostrołęka

Tomasz

Bielawski

powiat ziemski Maków Maz.

Borys

Błaszczak

Warszawa: SGGW A-M

Karolina

Boczkowska

powiat ziemski Sochaczew

Anna

Boczoń - Borkowska

powiat ziemski Sokołów Podl.

Cezary

Bogusz

powiat ziemski Mińsk Maz.

Maria

Boratyn - Laudańska

Warszawa: Wilanów

Jarosław

Borcuch

powiat ziemski Mińsk Maz.

Roman

Brodzik

powiat ziemski Grójec

Małgorzata

Bruczyńska

Warszawa: Wilanów

Michał

Ceregrzyn

powiat ziemski Wołomin

Tomasz

Chalamoński

powiat grodzki Ostrołęka

Anna

Chędoszko - Papis

powiat ziemski Wyszków

Jerzy

Chodkowski

powiat grodzki Radom

Norbert

Chybała

powiat ziemski Płońsk

Michał

Czopowicz

Warszawa: SGGW A-M

Wiktoria

Deres-Nykowska

powiat ziemski Wołomin

Kamil

Dobiesz

powiat ziemski Żuromin

Mariusz

Dobosz

powiat ziemski Maków Maz.

Artur

Dobrzyński

Warszawa: SGGW A-M

Izabela

Floryszczyk

powiat grodzki Siedlce

Bogusław

Floryszczyk

powiat ziemski Sokołów Podl.

Grzegorz

Futera

powiat grodzki Radom

Zdzisław

Gajewski

Warszawa: SGGW A-M

Krzysztof

Garczyński

powiat ziemski Sokołów Podl.

Sławomir

Giziński

Warszawa: SGGW A-M

Mirosław

Gniot

powiat ziemski Otwock

Juliusz

Gorzkoś

powiat ziemski Sierpc

Maciej

Gotz

powiat ziemski Ciechanów

Agnieszka

Grabowska

powiat grodzki Płock

Wioletta

Grudzińska

powiat ziemski Kozienice

Jacek

Gruszczyński

powiat grodzki Płock

Katarzyna

Grygo - Małuj

powiat ziemski Otwock

Sławomir

Hardej

powiat ziemski Mińsk Maz.

Mateusz

Hecold

Warszawa: SGGW A-M

Paweł

Jakubczak

powiat grodzki Siedlce

Zbigniew

Jarocki

powiat ziemski Wołomin

Urszula

Jeszke

powiat ziemski Grójec

Wojciech

Kieszkowski

powiat ziemski Gostynin

Maciej

Klockiewicz

Warszawa: SGGW A-M

Justyna

Kondracka

powiat ziemski Sochaczew

Andrzej

Koryś

powiat ziemski Garwolin

Grzegorz

Kotomski

Warszawa: Wilanów

Tomasz

Kowalczyk

powiat ziemski Ostrołęka

Waldemar

Kowalski

powiat ziemski Garwolin

Maksymilian

Kowalski

powiat ziemski Maków Maz.

Paweł

Kowalski

powiat ziemski Płońsk

Magdalena

Kownacka

powiat ziemski Pułtusk

Magdalena

Krzemińska

powiat grodzki Płock

Grzegorz

Kurkowski

powiat ziemski Otwock

Krzysztof

Kwiatkowski

powiat ziemski Ostrołęka

Bogdan

Latko

powiat ziemski Ciechanów

Tadeusz

Legacki

powiat ziemski Ostrów Maz.

Tomasz

Lendziszewski

powiat ziemski Wyszków

Lena

Lewandowska

powiat ziemski Maków Maz.

Łukasz

Lis

powiat ziemski Ciechanów

Wiesław

Łada

powiat ziemski Płock

Rafał

Łubian

powiat ziemski Garwolin

Jan

Madej

powiat grodzki Płock

Elżbieta

Majchrzak

powiat grodzki Siedlce

Grażyna

Malczewska

powiat ziemski Otwock

Julia

Marat

powiat ziemski Mława

Marek

Mastalerek

powiat ziemski Radom

Jan

Maszkiewicz

powiat ziemski Garwolin

Radosław

Maszkiewicz

powiat ziemski Garwolin

Edmund

Matey

powiat ziemski Wyszków

Andrzej

Milik

powiat ziemski Sokołów Podl.

Michał

Mitura

powiat ziemski Grójec

Jakub

Mućko

powiat ziemski Mińsk Maz.

Mariusz

Murawski

powiat ziemski Mława

Michał

Nojszewski

powiat ziemski Węgrów

Łukasz

Oleszczuk

powiat ziemski Żyrardów

Agnieszka

Olszak

powiat ziemski Wołomin

Michał

Olszewski

powiat ziemski Mława

Tadeusz

Olton

powiat ziemski Ostrołęka

Paweł

Ostrach

powiat grodzki Radom

Katarzyna

Ostrowska

powiat ziemski Ciechanów

Tomasz

Pałka

powiat ziemski Szydłowiec

Monika

Pałyszka

powiat ziemski Żyrardów

Filip

Pawłowski

powiat ziemski Mława

Aleksander

Piątkowski

powiat ziemski Pułtusk

Joanna

Pławińska - Czarnak

Warszawa: SGGW N-Ż

Jacek

Pogorzelski

powiat ziemski Przasnysz

Krzysztof

Półtorak

powiat grodzki Radom

Jan

Prandota

Warszawa: SGGW N-Ż

Piotr

Przedlacki

powiat ziemski Sochaczew

Marian

Przybysz

powiat ziemski Ciechanów

Mariusz

Rogólski

powiat ziemski Radom

Agnieszka

Równa

powiat ziemski Ostrów Maz.

Dawid

Ruman

powiat ziemski Węgrów

Elżbieta

Sabak

powiat ziemski Mińsk Maz.

Marek

Sankiewicz

powiat ziemski Płock

Antoni

Schollenberger

Warszawa: SGGW N-Ż

Piotr

Siemieniuk

powiat ziemski Sokołów Podl.

Marcin

Skonieczny

powiat ziemski Gostynin

Maciej

Skowronek

powiat ziemski Płońsk

Małgorzata

Sobczak - Filipiak

Warszawa: SGGW N-Ż

Agnieszka

Sopińska

powiat ziemski Węgrów

Wojciech

Spruch

powiat ziemski Wołomin

Anna

Staszewska

powiat ziemski Zwoleń

Marek

Szulga

powiat grodzki Radom

Tomasz

Szydłowski

powiat ziemski Płock

Lech

Ślusarz

powiat grodzki Ostrołęka

Stanisław Józef

Tęsiorowski

powiat ziemski Żyrardów

Monika

Toborek

Warszawa: Wilanów

Beata

Tomanek

powiat ziemski Lipsko

Michał

Tracz

Warszawa: SGGW N-Ż

Katarzyna

Waleśkiewicz

powiat ziemski Pułtusk

Jędrzej

Wąsowski

powiat ziemski Przasnysz

Jacek

Witkowski

powiat ziemski Lipsko

Lucjan

Witkowski

Warszawa: SGGW N-Ż

Jacek

Woiński

powiat grodzki Siedlce

Jacek

Wośko

Warszawa: Wilanów

Robert

Wyszomirski

powiat ziemski Mława

Grzegorz

Zaborski

powiat grodzki Radom

Marta

Zaręba

powiat grodzki Ostrołęka

Anna

Zawadzka

powiat ziemski Przasnysz

Zbigniew

Zawalich

powiat ziemski Sierpc

Tomasz

Żelazny

powiat ziemski Mińsk Maz.

Tadeusz

Żołyniak

powiat ziemski Białobrzegi

Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

ul. Nowoursynowska 159,
bud. 24, pok. 11,
02-776 Warszawa

Skontaktuj się z nami