ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa, tel. +48 22 593 18 87, e-mail: wilw@wilw.waw.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Komunikat Prezesa Rady WILW

Szanowni Państwo

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego oraz wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego zwracam się z prośbą o ograniczenie wizyt w Biurze Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej do niezbędnych oraz załatwianie wszelkich formalności drogą telefoniczną: 22 593 18 87 lub mailową: wilw@wilw.waw.pl

Jednocześnie informuję, że do odwołania,
Biuro Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej przyjmuje interesantów wyłącznie w dniach: wtorek, środa, czwartek,
w godzinach: 10.00-14.00.

Liczę na Państwa wyrozumiałość.

Prezes Rady Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
lek. wet. Marek Mastalerek

Start Aktualności Opinie Szczepienie p wściekliżnie za 15 zł w terenie!

Szczepienie p wściekliżnie za 15 zł w terenie!

Email Drukuj PDF
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Urzędasy znowu zrobiłu coś ciekawego cenniku dla lekarzy wyznaczonych w pozycji szczepienie p wściekilżnie kosztuję 15 zł ale razem z dojazdem na miejsce( urzędowo zwracane jest nam za km 0.7648 to jadąc 16 km w jedną stronę mamy 32 km dojazd jest to kwota amortyzacji samochodu i paliwa wynosi 24,47 zł )

Czy to nie jest temat na kabaret? A jeszcze z pobranych 15 zł zabiorą nam 1 zł haraczu za bliżej nieokreślone korzyści które otrzymujemy od powiatowego. Całe szczęście niewiele osób czyta rozporządzenia bo wtedy mogliby zażądać świadczenia takiej usługi.


Chciałoby się powiedzieć nowe wraca kiedyś Rabiesvac był tylko przez określony okres czasu na stolikach i psy szczepiono tylko np. w maju lub lutym do wyboru, po latach pracy lekarzy wolnej praktyki i namawianiu właścicielizwierząt do systematycznych szczepień p.wściekliżnie psów i kotów powracamy do stolikowej akcyjności (ciekawe kto przytaszczy kota pomiędzy 20 szczekających psów do sołtysa no chyba że wściekliznę przenoszą tylko psy , lisy i jenoty)
Kali.